Expedice do 24 hodin

Práce je naším koníčkem, proto se snažíme dělat maximum pro to, abyste se u nás cítili vítáni a Vaše objednávky byly vyřízené bez sebemenšího prodlení. Zboží skladem expedujeme do 24 hodin od přijetí objednávky nebo od připsání platby na účet, pokud zvolíte platbu převodem na bankovní účet. Veškeré iniciály k platbě jsou generovány naším systémem a jsou Vám k dispozici v rámci potvrzení o přijetí objednávky.

Pokud učiníte objednávku do 12:00 hodin, snažíme se ji expedovat ještě v tentýž den. Samotné doručení však poté závisí na jednotlivých dopravcích, tuto skutečnost již nejsme schopní ovlivnit. Samozřejmostí je poskytnutí sledovacího čísla, abyste měli ucelené informace o tom, kde se Vaše objednávka nachází. Obecně by Vám měla být zásilka doručena během 1-3 pracovních dnů od expedice.

 

V rámci nákupu u nás můžete samozřejmě uplatnit i dárkový poukaz či certifikát. V rámci poskytovaných zákaznických služeb jsme pro Vás připravili dopravu zdarma při objednávce v hodnotě nad 1.000,-Kč.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku